Aplikacja

Aplikacją, w temacie której chyba najwięcej się ostatnio dzieje, przynajmniej na blogach, które ja czytam jest Any.do.

Przyznam, że po jej zainstalowaniu jakiś czas temu, po prostu leżała sobie w moim telefonie. Wprowadziłam kilka rzeczy do zrobienia, ale one sobie tam po prostu wisiały. Potem pojawił się post Hubisiowej Mamy, a dzisiaj jeszcze Oli z Usta-usta i stwierdziłam, że muszę jednak zacząć z tego korzystać. Teraz już wiem, że aplikacja działa i że najbardziej upajającym momentem jest skreślanie załatwionych spraw. I takie przeciągnięcie palcem jest jeszcze fajniejsze niż skreślenie na kartce! Nie wspominając o możliwości dyktowania zadań.

Doczytałam też trochę na portalu Antyweb.pl w kilku różnych artykułach o Aby.do i okazało się, że mogę ją zsynchronizować z Google Task, a niedługo (a może już?) z Google Calendar, czyli czymś z czego korzystałam już wcześniej. Na ten moment jedynym ograniczeniem jest mój telefon. Obecnie mam LG L7 i powiem szczerze, że nie przepadam za nim, bo nie trawię urządzeń, które myślą wolniej ode mnie. Komputer, tablet, telefon – wszystko ma działać tak jak ja chcę, a nie tak, że muszę wiecznie na coś czekać.

Podsumowując przyłączam się do grona osób, które mogą szczerze polecić aplikację. Ja używam jej tylko do spraw codziennych poza pracą, ale to zależy w dużej mierze od charakteru danej pracy. A poza tym jak zauważył ktoś w komentarzach na Antywebie – brakowało aplikacji, która będzie przypominał o zapisaniu zadań – Any.do już to ma!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>