Podsumowanie września

We wrześniu zdobyłam zawrotny dystans 35 kilometrów. Jednym słowem: żenada. Ale jak już pisałam w niedawnym poście miało być okrąglutkie zero, więc ostatecznie, dzięki dwóm niedzielnym, samotnym zrywom, wyszło nie najgorzej.

Samotne jeżdżenie jest miłe i konstruktywne, bo jadąc można dużo myśleć. Jest też bardziej męczące, bo nie wiadomo jak dostosować prędkość i nikt nie kontroluje tempa. Tutaj na pewno przydaje się licznik rowerowy, którego ja nie posiadam, bo szkoda mi na niego kasy. Trasę mierzy mi telefon przez Endomondo, razem z szybkością i kaloriami, a na koniec jeszcze ładnie wyrysuje na mapie gdzie byłam i wrzuci na facebooka. To akurat są dwie duże zalety: rysowanie trasy przydaje się przy jeżdżeniu po zadupiach, uliczkach na których jest się pierwszy raz. Potem można sobie pooglądać i zaplanować kolejne trasy. Umieszczanie postów na fejsie to z jednej strony trochę obciach, ale za to motywuje. Zamiast przejechać 12 kilosów człowiek jedzie 20 tylko po to, żeby głupio nie wyglądało, bo przecież wszyscy znajomi zobaczą.
Jak się uda to w październiku przejedziemy parę kilometrów, a potem będzie już tylko 0.

3 myśli nt. „Podsumowanie września

 1. ~Julita

  Wow, to Ty tyle jeździsz? Super! Dla mnie te 35 km to i tak dużo! :-)
  Ja też bardzo lubię rower i często jeżdżę do pracy, ale niestety droga zajmuje mi jakieś 5-8 min, więc daleko jak się można domyślić nie mam. ;-)
  Ale dziś wyciągnęłam Tygrysa i zrobiliśmy razem niezłą rundkę po mieście, bo pogoda była piękna. Tylko, że niestety nie mam nawet endomondo więc zupełnie nie wiem, ile przejechaliśmy.
  Ale masz rację, pokazywanie liczby na fb może motywować do przejechania więcej… ;-D

  Odpowiedz
  1. Morelka Autor wpisu

   Dlatego polecam ściągnąć endomondo i podniecać się każdym przejechanym kilometrem :) w miesiącu na pewno trochę Ci się nazbiera. Pozdrawiam :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>