Media

W odniesieniu do znalezionego ostatnio na wielu portalach obrazka komentującego poziom mediów i ich ogłupiający wpływ na człowieka, do którego link zamieszczam poniżej:

Obrazek

Chciałam oświadczyć, że nie interesuje mnie Doda, nie interesuje mnie zabójca z Sanoka i nie interesuje mnie kto rządzi w Izraelu i Chinach. Gdyby przeczytał to którykolwiek z moich wykładowców to pewnie zabrałby mi, choćby siłą, dyplom licencjata stosunków międzynarodowych.

Niestety jednak to wszystko nie ma wpływu na moje życie, na moje realne życie. Mnie interesuje napisanie 3 rozdziału magisterki, interesuje mnie remont łazienki, interesuje mnie zmiana pracy, a nie to czy ktoś rozpęta III Wojnę Światową czy nie. Co innego jak już ta wojna będzie, ale póki co….. Take it easy….

Oczywiście wydarzenia na całym świecie pośrednio wpływają na moje życie, chociażby przez głupie ceny benzyny, ale nie dajmy się zwariować. Nikt nie robi testu przy dystrybutorze z pytaniem „a wie Pani czemu tak drogo?” i nie stwierdza „ooo Pani to się orientuje, rabacik 5%”. Nie, niezależnie od stanu mojej wiedzy w tym temacie płacę tyle samo.

Każdy jest Panem swojego Internetu i wybiera portale odpowiednie dla siebie, każdy kanał w TV można przełączyć i zamiast kolejnej strzelaniny pooglądać Discovery albo Comedy Central. Każdy odpowiada sam za stan swojej świadomości i to co jest mu potrzebne do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>